Skip links

sukhamed.com

sukhamed.com

Kullanıcıların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda yapılan düzenlemeler, web sitesinin veya uygulamanın performansını artırır ve kullanıcı deneyimini optimize eder.

Increase your daily conversion rate.

We provide digital experience services to startups and small businesses.

We provide digital experience services to startups and small businesses. We help our clients succeed by creating brand identities, digital experiences.

We provide digital experience services to startups and small businesses. We help our clients succeed by creating brand identities, digital experiences.

We provide digital experience services to startups and small businesses. We help our clients succeed by creating brand identities, digital experiences.

Dopping SEO

detaylı Teknik SEO Çalışmaları yaparak internette yüksek müşteri girişlerinin doğal bir şekilde almasını sağladık

UI/UX Web Tasarım

Eski Websitesini rafa kaldırıp daha hızlı kodlanılabilir SEO uyumlu bir websitesi tasarladık.

Sunucu Yönetimi

Website Süreçleri bittikten sonra sunucu yönetimi, sunucu güvenliği, ekstra geliştirmeler ve revize hakları ile sitenin sağlığın her zaman canlı tutuyoruz!

Mail Yönetimi

Web site içerisinde oluşan kurumsal maillerin yönetim ve güvenliğini, kurulumunu ve tüm kurumsal mail ayarlarını bizler yapmaktayız.

🎯 2022 yılı SEO operasyonlarımız

- Test mekanizmalarımızı iyileştirdik ve büyük kampanya dönemlerinde dahi çok daha az sayıda kritik bug ile karşılaştık, teknik performansımızda stabilite sağladık.

- Hem caching hem client tarafında Google yönergelerine uygun şekilde geliştirmeler yaptık. Böylece botlar için tarama hızını, müşterilerimiz için ise sayfa deneyimini optimum seviyelere getirdik.

- Derinlemesine data analizleri yaparak arama sorgularında listelendiğimiz landing page’leri user intent ve relevancy bakımından iyileştirdik, yeni sayfalar oluşturduk.

- SEO değeri yüksek sayfaların site içi link gücünü artıracak yeni projeler ürettik. örnek üretilen projelerimizden tekerleklisandalye.org ve www.wheelchairsup.com ile hem yurt içi hem de yurt dışı Aramalarda artış gösterdik dijital yolunu açtık.

🎯Dopping SEO

• SEO ve kaynak kodu analizi ve web sitesi optimize etme.

• İçerik stratejisi yapılandırması ve optimizasyonu.

• Onpage site analizi ve SEO ve marka stratejisi oluşturma

• İstatistiksel çıkarımlarla dönüşüm optimizasyonu ve kullanıcı deneyimi iyileştirme.

• İçerikleri geliştirmek için yayıncılık pazarlama ekiplerini yönetme ve liderlik etme.

• WordPress ve diğer içerik yönetim sistemleri için SEO.

• Küresel perspektif içinde açık fikirli iş pazarlama vizyonu.

• Analitik planlama ile mükemmel zaman yönetimi.

• Etrafındaki insanları motive eden, hevesli bir takım oyuncusu.

• Çevrimiçi/çevrimdışı trendler ve tüketici alışkanlıklarına doğuştan farkında ve ilgili olma.

Tasarım Şirketleri

🎯UI/UX Tasarım Desteği

SEO ile UI/UX (Kullanıcı Arayüzü/Kullanıcı Deneyimi) arasında önemli bir bağlantı vardır. İyi bir SEO stratejisi, kullanıcı deneyimini olumlu yönde etkileyebilir ve aynı şekilde, iyi bir UI/UX tasarımı da SEO performansını artıran etkenlerdendir. 

Tasarım Şirketleri Sonraki
İstanbul Yazılım Firmaları Önceki

🎯Yazılım Desteği

İyi bir tasarım, yazılım kodlamasının da verimli bir şekilde yapılmasını sağlar. Optimize edilmiş bir tasarım, web sitesi veya uygulamanın daha hızlı yüklenmesini ve daha düşük veri tüketimini sağlar.

Gelecek Güncellemeler: İyi bir tasarım, gelecekte yapılacak güncellemeler ve değişiklikler için daha kolay ve esnek bir altyapı sunar. Kodun iyi organize edilmesi ve tasarımın doğru şekilde kodlanması, gelecekteki geliştirmeleri daha az zahmetli hale getirir.

We use cookies to provide the best web experience possible. Read privacy policy here.
Explore
Drag